Programma

Alle wedstrijden
vrijdag 21 augustus: 18:30
BRAVES HBJ1
VS
The Hawks JH1
GOUDA
vrijdag 21 augustus: 19:00
Orioles HS2
VS
BRAVES HSB1
BERGSCHENHOEK
zaterdag 22 augustus: 09:30
BRAVES BBM1
VS
Neptunus BM1
GOUDA
zaterdag 22 augustus: 12:00
BRAVES HBP2
VS
Urban 010 / Rascals PH1
GOUDA
zondag 23 augustus: 10:00
Orioles H3
VS
BRAVES HB2
BERGSCHENHOEK
zondag 23 augustus: 14:00
BRAVES HB1
VS
Zwijndrecht H1
GOUDA
woensdag 26 augustus: 18:30
Vlaardingen Holy PH1
VS
BRAVES HBP2
VLAARDINGEN
vrijdag 28 augustus: 19:00
BRAVES HSB1
VS
Birds HS2
GOUDA
zaterdag 29 augustus: 10:00
BRAVES HBP1
VS
Birds PH1
GOUDA
zaterdag 29 augustus: 10:30
Storks AH2
VS
BRAVES HBA1
'S-GRAVENHAGE
zaterdag 29 augustus: 12:00
Neptunus PH4
VS
BRAVES HBP2
ROTTERDAM
zaterdag 29 augustus: 12:30
BRAVES HBA2
VS
Birds AH2
GOUDA
zaterdag 29 augustus: 13:00
Blue Birds JH1
VS
BRAVES HBJ1
DELFT
zaterdag 29 augustus: 14:00
Almere '90 H2
VS
BRAVES HB1
ALMERE
zaterdag 29 augustus: 16:00
BRAVES HB2
VS
Neptunus H5
GOUDA
vrijdag 4 september: 18:30
Storks HS3
VS
BRAVES HSB1
'S-GRAVENHAGE
zaterdag 5 september: 09:30
BRAVES BBM1
VS
Portland Poemas Cubs
GOUDA
zaterdag 5 september: 11:30
Catch AH1
VS
BRAVES HBA2
'S-GRAVENHAGE
zaterdag 5 september: 11:30
Blue Hitters PH1
VS
BRAVES HBP1
MAASDAM
zaterdag 5 september: 12:00
BRAVES HBP2
VS
Vlaardingen Holy PH1
GOUDA
zaterdag 5 september: 14:30
BRAVES HBA1
VS
Hellevoet Athletics AH1
GOUDA
zaterdag 5 september: 15:00
Hitmanics H2
VS
BRAVES HB2
DELFT
zaterdag 5 september: 17:00
BRAVES HBJ1
VS
Ridderkerk Rowdies JH1
GOUDA
zondag 6 september: 14:00
BRAVES HB1
VS
Storks H4
GOUDA
vrijdag 11 september: 18:30
BRAVES HSB1
VS
Blue Birds HS3
GOUDA
zaterdag 12 september: 10:00
BRAVES HBP1
VS
Euro Stars PH2
GOUDA
zaterdag 12 september: 10:00
Neptunus JH2
VS
BRAVES HBJ1
ROTTERDAM
zaterdag 12 september: 10:00
Catch BM1
VS
BRAVES BBM1
'S-GRAVENHAGE
zaterdag 12 september: 12:00
Holy Gophers Combinatie AH1
VS
BRAVES HBA1
VLAARDINGEN
zaterdag 12 september: 12:30
BRAVES HBA2
VS
Orioles AH1
GOUDA
zaterdag 12 september: 14:00
Euro Stars PH4
VS
BRAVES HBP2
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
maandag 14 september: 21:00
Hitmanics HS1
VS
BRAVES HSB1
DELFT
zaterdag 19 september: 10:00
The Hawks AH1
VS
BRAVES HBA2
DORDRECHT
zaterdag 19 september: 10:00
Saints BM1
VS
BRAVES BBM1
ROTTERDAM
zaterdag 19 september: 12:00
BRAVES HBP2
VS
Gophers PH1
GOUDA
zaterdag 19 september: 14:00
Blue Birds PH2
VS
BRAVES HBP1
DELFT
zaterdag 19 september: 14:30
BRAVES HBA1
VS
Blue Birds AH2
GOUDA
zaterdag 19 september: 16:00
BRAVES HB2
VS
Saints H2
GOUDA
zondag 20 september: 10:00
Birds JH1
VS
BRAVES HBJ1
ZOETERMEER
zondag 20 september: 15:00
Hitmanics H1
VS
BRAVES HB1
DELFT
zaterdag 26 september: 09:30
Orioles PH1
VS
BRAVES HBP1
BERGSCHENHOEK
zaterdag 26 september: 16:00
BRAVES HBJ1
VS
Schiedam JH1
GOUDA
zondag 27 september: 09:30
Urban 010 / Rascals PH1
VS
BRAVES HBP2
ROTTERDAM
zondag 27 september: 10:00
Blue Birds H2
VS
BRAVES HB2
DELFT
zondag 27 september: 13:00
Red Lions HS2
VS
BRAVES HSB1
RIJSWIJK ZH
zondag 27 september: 14:00
BRAVES HB1
VS
UVV H2
GOUDA
zondag 27 september: 14:30
Portland Poema's AH1
VS
BRAVES HBA1
ROTTERDAM
zaterdag 3 oktober: 09:30
BRAVES BBM1
VS
Blue Birds BM1
GOUDA
zaterdag 3 oktober: 09:30
BRAVES HBP1
VS
Zwijndrecht/The Hawks PH1
GOUDA
zaterdag 3 oktober: 10:00
Blue Birds AH3
VS
BRAVES HBA2
DELFT
zaterdag 3 oktober: 12:00
BRAVES HBP2
VS
Neptunus PH4
GOUDA
zaterdag 3 oktober: 12:00
Spikes JH1
VS
BRAVES HBJ1
SPIJKENISSE
zaterdag 3 oktober: 14:30
BRAVES HBA1
VS
Spikes AH1
GOUDA
zaterdag 3 oktober: 16:00
BRAVES HB2
VS
Adegeest H2
GOUDA
zondag 4 oktober: 11:00
BRAVES HSB1
VS
Catch HS2
GOUDA
zondag 4 oktober: 14:30
Wombats H1
VS
BRAVES HB1
GROENEKAN
zaterdag 10 oktober: 10:00
BRAVES HBP1
VS
Schiedam PH1
GOUDA
zaterdag 10 oktober: 10:00
Hellevoet Athletics JH1
VS
BRAVES HBJ1
HELLEVOETSLUIS
zaterdag 10 oktober: 10:00
Vlaardingen Holy PH1
VS
BRAVES HBP2
VLAARDINGEN
zaterdag 10 oktober: 12:30
BRAVES HBA2
VS
Euro Stars AH1
GOUDA
zaterdag 10 oktober: 13:00
Schiedam AH1
VS
BRAVES HBA1
SCHIEDAM
zaterdag 10 oktober: 16:00
BRAVES HB2
VS
Storks H5
GOUDA
zondag 11 oktober: 11:00
BRAVES HSB1
VS
Adegeest HS2
GOUDA
zondag 11 oktober: 14:30
Blue Birds H1
VS
BRAVES HB1
DELFT
woensdag 14 oktober: 18:30
Adegeest HS3
VS
BRAVES HSB1
VOORSCHOTEN
zaterdag 17 oktober: 10:00
BRAVES HBP2
VS
Euro Stars PH4
GOUDA
zaterdag 17 oktober: 12:00
BRAVES HBP2
VS
Euro Stars PH4
GOUDA
zaterdag 17 oktober: 13:00
Wassenaar/ABF PH1
VS
BRAVES HBP1
WASSENAAR
zaterdag 17 oktober: 14:30
BRAVES HBA1
VS
Zwijndrecht AH1
GOUDA
zaterdag 17 oktober: 16:15
BRAVES HBJ1
VS
Orioles JH2
GOUDA
zaterdag 17 oktober: 17:00
Storks AH3
VS
BRAVES HBA2
'S-GRAVENHAGE
zondag 18 oktober: 10:00
Alphians H1
VS
BRAVES HB2
ALPHEN AAN DEN RIJN
zaterdag 31 oktober: 10:00
Neptunus AH2
VS
BRAVES HBA1
ROTTERDAM
zaterdag 31 oktober: 18:30
BRAVES HBJ1
VS
Hellevoet Athletics JH1
GOUDA